Strzelnica Kraków

Organizujemy szkolenia strzeleckie na dwóch najpopularniejszych strzelnicach w Krakowie:

  • strzelnica Kraków Pasternik
  • strzelnica WKS Wawel

Aby poczytać jak przebiega typowe szkolenie, kliknij napis szkolenia strzeleckie w górnym menu.

Strzelnica Kraków Pasternik

Duży obiekt położony w granicach administracyjnych Krakowa, mniej więcej pomiędzy IKEA Kraków przy ulicy Josepha Conrada, a Centrum Handlowym Factory Kraków w Modlniczce (mapka dojazdu strzelnicy Pasternik).

Na strzelnicy Kraków Pasternik można strzelać z broni w kalibrze 22 Long Rifle oraz ze strzelb gładkolufowych Strzelnica wyposażona jest w ponad dwadzieścia stanowisk strzeleckich, na których można strzelać z broni krótkiej lub długiej na dystansie 25 lub 50 metrów. Strzelanie z karabinów bocznego zapłonu możliwe jest z postawy stojącej, siedzącej lub leżącej. Strzelnica wyposażona jest w materace strzeleckie oraz drewniane podpórki karabinu.

W innej części obiektu zlokalizowano stanowiska do strzelania ze strzelb gładkolufowych. Strzelnica Kraków Pasternik oferuje możliwość strzelania do popperów, jak również, strzelanie do rzutków. Strzelnia wyposażona jest w infrastrukturę umożliwiającą strzelanie ze strzelby w konkurencjach Trap oraz Skeet. Co istotne, strzelnica posiada dużą salę wykładową, umożliwiającą prowadzenie prelekcji i szkoleń strzeleckich dla większych grup kursantów.

Strzelnica Pasternik hala główna

Strzelnica Kraków – WKS Wawel

Nowoczesna strzelnica sportowa w Krakowie zlokalizowana na terenie klubu sportowego WKS Wawel. Strzelnica umożliwia strzelanie zarówno z amunicji sportowej oraz typowo bojowej.

Strzelnica posiada łącznie 8 torów strzeleckich: 5 torów o długości 25 metrów oraz 3 tory strzeleckie o długości 30 metrów. Krótsze tory przeznaczone są do strzelania z broni krótkiej bocznego i centralnego zapłonu oraz z broni długiej bocznego zapłonu. Tory dłuższe umożliwiają strzelanie z broni takiej jak na stanowiskach krótkich, jak również, strzelanie ze strzelb gładkolufowych oraz broni długiej centralnego zapłonu o mocy do 3000 J.

WKS Wawel to strzelnica kryta. Obiekt posiada wydajną wentylację i dobrze dobrane oświetlenie stanowisk strzeleckich. Strzelnica jest klimatyzowana i ogrzewana, co umożliwia prowadzenie szkoleń strzeleckich niezależnie od warunków atmosferycznych, panujących na zewnątrz. Warto dodać, że strzelnica jest przystosowana do użycia przez osoby niepełnosprawne ruchowo.

Czy prowadzicie również szkolenia na innych strzelnicach?

Tak. Czasami wykorzystujemy inne strzelnice zlokalizowane na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Czasami korzystanie z innych strzelnic spowodowane jest wyraźnym wskazaniem klientów, a czasami wymusza to specyficzny rodzaj broni jaką planujemy użyć. W niektórych przypadkach dobór strzelnicy podyktowany jest charakterem planowanych zajęć. W przypadku dużych zorganizowanych grup szkolenie możemy przeprowadzić na dowolnej wskazanej strzelnicy na terenie Polski. Niezależnie od naszych planów kluczowe jest to, aby  strzelnica Kraków z której będziemy korzystać zapewniała wysoki poziom bezpieczeństwa dla kursantów oraz instruktorów.

Zapisz się na nasze szkolenie i zyskaj nową pasję

zajęcia strzeleckie

Spakuj torbę i … idź na strzelnicę!

Napisz do nas. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.

Strzelectwo sportowe i rekreacyjne to styl życia. Wybierz strzelectwo, a zyskasz nową pasję oraz grono przyjaciół z którymi godzinami będziesz rozmawiał o grainach, MOA i skokach gwintu. Czasami na strzelnicę będziesz przyjeżdżał z grupą przyjaciół, czasami będziesz wolał pojechać sam, aby w skupieniu doskonalić Twoje umiejętności. Przed Tobą odkrywanie nowych strzelnic oraz wyjazdy z przyjaciółmi na zawody, gdzie w piknikowej atmosferze, będziecie snuli opowieści o przewadze isosceles nad Weaver’em.

W weekendy przestaniesz w końcu myśleć o pracy i denerwować się polityką. Będziesz zmuszony do intensywnego relaksu i poznania wielu wspaniałych ludzi. Jeżeli nie jesteś jeszcze na to gotowy, to w porządku, wstrzymaj się z decyzją.

Jeżeli jednak uważasz, że nauka strzelania to hobby, które może być stworzone dla Ciebie, naciśnij przycisk poniżej i spotkajmy się na strzelnicy w Krakowie.

Nauka strzelania - strzelnica Kraków

OK, jestem zainteresowany.

Podjąłem już decyzję. Jak się z Wami skontaktować?
Świetnie. Wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk.

lub
jeśli chcesz poczytać więcej
o kuponach podarunkowych, kliknij link poniżej.