Strzelnica Kraków

Organizujemy szkolenia strzeleckie na dwóch najpopularniejszych strzelnicach w Krakowie:

  • strzelnica Kraków Pasternik
  • strzelnica WKS Wawel

Aby poczytać jak przebiega typowe szkolenie, kliknij napis szkolenia strzeleckie w górnym menu.

Strzelnica Kraków Pasternik

Duży obiekt położony w granicach administracyjnych Krakowa, mniej więcej pomiędzy IKEA Kraków przy ulicy Josepha Conrada, a Centrum Handlowym Factory Kraków w Modlniczce (mapka dojazdu strzelnicy Pasternik).

Na strzelnicy Kraków Pasternik można strzelać z broni w kalibrze 22 Long Rifle oraz ze strzelb gładkolufowych Strzelnica wyposażona jest w ponad dwadzieścia stanowisk strzeleckich, na których można strzelać z broni krótkiej lub długiej na dystansie 25 lub 50 metrów. Strzelanie z karabinów bocznego zapłonu możliwe jest z postawy stojącej, siedzącej lub leżącej. Strzelnica wyposażona jest w materace strzeleckie oraz drewniane podpórki karabinu.

W innej części obiektu zlokalizowano stanowiska do strzelania ze strzelb gładkolufowych. Strzelnica Kraków Pasternik oferuje możliwość strzelania do popperów, jak również, strzelanie do rzutków. Strzelnia wyposażona jest w infrastrukturę umożliwiającą strzelanie ze strzelby w konkurencjach Trap oraz Skeet. Co istotne, strzelnica posiada dużą salę wykładową, umożliwiającą prowadzenie prelekcji i szkoleń strzeleckich dla większych grup kursantów.

Strzelnica Pasternik hala główna

Strzelnica Kraków – WKS Wawel

Nowoczesna strzelnica sportowa w Krakowie zlokalizowana na terenie klubu sportowego WKS Wawel. Strzelnica umożliwia strzelanie zarówno z amunicji sportowej oraz typowo bojowej.

Strzelnica posiada łącznie 8 torów strzeleckich: 5 torów o długości 25 metrów oraz 3 tory strzeleckie o długości 30 metrów. Krótsze tory przeznaczone są do strzelania z broni krótkiej bocznego i centralnego zapłonu oraz z broni długiej bocznego zapłonu. Tory dłuższe umożliwiają strzelanie z broni takiej jak na stanowiskach krótkich, jak również, strzelanie ze strzelb gładkolufowych oraz broni długiej centralnego zapłonu o mocy do 3000 J.

WKS Wawel to strzelnica kryta. Obiekt posiada wydajną wentylację i dobrze dobrane oświetlenie stanowisk strzeleckich. Strzelnica jest klimatyzowana i ogrzewana, co umożliwia prowadzenie szkoleń strzeleckich niezależnie od warunków atmosferycznych, panujących na zewnątrz. Warto dodać, że strzelnica jest przystosowana do użycia przez osoby niepełnosprawne ruchowo.

Strzelnica sportowa i bojowa Wawel

Czy prowadzicie również szkolenia na innych strzelnicach?

Tak. Czasami wykorzystujemy inne strzelnice zlokalizowane na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Czasami korzystanie z innych strzelnic spowodowane jest wyraźnym wskazaniem klientów, a czasami wymusza to specyficzny rodzaj broni jaką planujemy użyć. W niektórych przypadkach dobór strzelnicy podyktowany jest charakterem planowanych zajęć. W przypadku dużych zorganizowanych grup szkolenie możemy przeprowadzić na dowolnej wskazanej strzelnicy na terenie Polski. Niezależnie od naszych planów kluczowe jest to, aby  strzelnica Kraków z której będziemy korzystać zapewniała wysoki poziom bezpieczeństwa dla kursantów oraz instruktorów.

Zapisz się na nasze szkolenie i zyskaj nową pasję

zajęcia strzeleckie

Spakuj torbę i … idź na strzelnicę!

Napisz do nas. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.

Strzelectwo sportowe i rekreacyjne to styl życia. Wybierz strzelectwo, a zyskasz nową pasję oraz grono przyjaciół z którymi godzinami będziesz rozmawiał o grainach, MOA i skokach gwintu. Czasami na strzelnicę będziesz przyjeżdżał z grupą przyjaciół, czasami będziesz wolał pojechać sam, aby w skupieniu doskonalić Twoje umiejętności. Przed Tobą odkrywanie nowych strzelnic oraz wyjazdy z przyjaciółmi na zawody, gdzie w piknikowej atmosferze, będziecie snuli opowieści o przewadze isosceles nad Weaver’em.

W weekendy przestaniesz w końcu myśleć o pracy i denerwować się polityką. Będziesz zmuszony do intensywnego relaksu i poznania wielu wspaniałych ludzi. Jeżeli nie jesteś jeszcze na to gotowy, to w porządku, wstrzymaj się z decyzją.

Jeżeli jednak uważasz, że nauka strzelania to hobby, które może być stworzone dla Ciebie, naciśnij przycisk poniżej i spotkajmy się na strzelnicy w Krakowie.

Nauka strzelania - strzelnica Kraków

OK, jestem zainteresowany.

Podjąłem już decyzję. Jak się z Wami skontaktować?
Świetnie. Wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk.

lub
jeśli chcesz poczytać więcej
o kuponach podarunkowych, kliknij link poniżej.