Opinie naszych kursantów

Poniżej prezentujemy opinie naszych kursantów. Jeżeli byłeś uczestnikiem naszego kursu i chcesz się podzielić swoimi odczuciami kliknij w przycisk „Dodaj opinię”.

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania wybranych opinii, w szczególności prezentujących oferty reklamowe oraz zawierających treści sprzeczne z zasadami współżycia społecznego.

Jeżeli jesteś zadowolony z naszych zajęć, poleć nas Twoim znajomym, napisz o nas na Facebooku lub umieść na swojej stronie www link do nas. To dla nas bardzo ważne. Dziękujemy!

Julka

Bardzo profesjonalne i wartościowe zajęcia, super podejście do kursanta, instruktorzy bardzo cierpliwy i pomocni, wszystko pięknie tłumaczą. Polecam!!!

Krzysiek S.

Nawet nie wiedziałem o ilu rzeczach trzeba pamiętać, aby celnie strzelać. Dzięki za fajne zajęcia. Kurs strzelania był świetny. Materiały do pozwolenia bardzo się przydały. Egzamin zdany, teraz czekam na decyzję.

Aga P.

Bardzo profesjonalne szkolenie dziękuję.

„Zmarznięta” bez kurtki

Dzięki wam zakochałam się w rewolwerze SW. Za kilka dni przyjdą promesy, a potem zakupy. Będę Was polecać!

Robert z synem

Ogromna wiedza. Dzięki za wartościowe zajęcia. Młody był zachwycony 🙂

Agnieszka P.

Dziękuję za szkolenie. Gdyby szkoła nie pokryła kosztu kursu, zrobiłabym to sama z nauczycielskiej pensji. To dobrze zainwestowane pieniądze.

Sławek i Asia

Mieliśmy przyjść tylko na jedne zajęcia. Ale właśnie zarezerwowaliśmy termin drugiego i trzeciego spotkania. Jedyna wada to że kłócimy się gdzie staną nasze szafy :-] Sklonujcie się bo trudno o terminy (Odp. KS): Pracujemy nad tym...

Staszek L.

Właśnie zdałem egzamin na Patent !!!!! Kilka miesięcy temu myślałem że jestem beznadziejnym przypadkiem. Z margolina weszło 5/5. Dzięki (Odp. KS): Gratulacje, do zobaczenia na strzelnicy

Wojtek „Bolo”

Odejmuję jedną gwiazdkę za pogodę (he, he). Na ostatnich zajęciach solidnie zmarzłem. Było warto. Ostatniego dnia żałowałem że nie wybrałem strzelnicy krytej. (Odp. KS): aby trenować karabin musimy mieć odpowiednio długi tor. Trudno o krytą strzelnicę tej długości. Pracujemy jednak nad tym, aby mieć wpływ na pogodę 🙂 Pozdrawiamy

Tomek K.

Dzięki za super zajęcia.  Nareszcie ktoś mi wszystko wytłumaczył do A do Z. Niedługo egzamin, trzymajcie kciuki! Teraz jestem pewien że zdam.

Jeśli chcesz poczytać więcej o tym jak wygląda
kurs strzelecki, kliknij link poniżej.